Kurzy

vítáme vás na stránkách našich kurzů, určených pro odborníky, ale současně i pro začátečníky s chutí se učit metody masáží, jejichž kořeny sahají do daleké historie. Na těchto kurzech zjistíte, že mužete pomáhat sobě i druhým, kterým věnujete trochu odpočinku a péče. Na kurzech se naučíte masáže zaměřené na relaxační, harmonizační a rehabilitační techniky pod dozorem zkušené lektorky.

Každé naše setkání probíhá v menším počtu účastníků, maximálně 12 lidí, pro zajištění kvalitní výuky, a aby každý z vás měl možnost detailně porozumět jednotlivým krokům se zachováním vlastního pohodlí a soukromí. 

Kurz bude probíhat na základě výkladu lektora, během kterého si budete průběžně ve dvojicích sami zkoušet jednotlivé kroky a dostanete vlastní tištěné podklady s podrobnými vysvětlivkami a postupem všeho, co se za celé konání dozvíte. 

Učit se budeme v příjemném klidném prostředí s možností drobného občerstvení.

Všechny kurzy jsou zakončené získaným certifikátem. 

Můžete vybraný kurz zakoupit jako dárek pro své blízké, kteří se chtějí učit a poznávat umění doteku formou masáží *

Co o nás řekli na Naučmese  Vzdělávací centrum Jíčín

Storno podmínky:
Pokud se účastník nemůže kurzu zúčastnit, může za sebe poslat náhradníka – tuto změnu akceptujeme i v den konání akce. Uhrazený poplatek je převeden na náhradníka.
Pokud přihlášený zruší svou účast na kurzu, je nutné to provést zasláním e-mailu na adresu info@carezza-masaze.cz. Poté vrací Carezza poplatek nebo jeho poměrnou část takto:

zrušení účasti                                             // výše vrácené částky poplatku
8 více dní před konáním kurzu                  // 100 %
7-3 dní před konáním kurzu                      // 50 %
2 dny a méně dní před konáním kurzu     // 0 %

Rozhodující je den zaslání emailu o zrušení účasti.

Dojde-li ke zrušení kurzu ze strany CAREZZA-MASAZE.cz (nemoc lektora nebo jiné vážné důvody):
a) účastník může navštívit seminář v náhradním termínu, který stanoví Carezza, nebo
b) poplatek je možné využít na jiný volný kurz dle dohody s účastníkem.

Individuální kurz
dle domluvy
Individuální kurz

termín i čas si můžete domluvit !

Nabízíme Vám možnost vybrat si z nabídky kurzů a mít vybraný kurz jen pro sebe. Na běžném seminaři se potkáme ve větším počtu a společně se učíme jednotlivé techniky. Tady máte možnost vybrat si termín, seminář i čas uskutečnění a jen pro Vás bude vše přizpůsobené. Výhodou je, že můžeme přímo pro Vás připravit vše a hledat cestu jen s Vámi. 

můžete si vybrat z jednotlivách kurzů např. : 

ájurvédská masáž hlavy - kde naleznete cestu, jak se zbavit bolesti hlavy, jak účinně odstranit únavu a napětí, stres i bolesti těla 

reflexní masáž nohou -  masáž chodidla a poznání jednotlivých bodů, jak pracovat s chodidly 

uvolňující masáž - masáž zad a hlavy - sestava na uvolnění napětí svalů, uvolnění zad, krku i hlavy

Kurz partnerských masáží (pro 1 pár) - termín dle přání
dle domluvy
Kurz partnerských masáží (pro 1 pár) - termín dle přání

Není nic lepšího a také krásnějšího, když můžeme jeden druhému poskytnout blaženost doteku, který je příjemný a může třeba i pomoct.

Akupresura v teorii a praxi
středa 09:00 - 18:00
Akupresura v teorii a praxi

8. 2. 2023

Na tomto kurzu se budeme věnovat technice, která umožňuje velmi rychlé a účinné uvolnění zablokovaného těla pomoci akupresury. Je možné díky ní dosáhnout úplné harmonizace. Naučíme se vnímat tělo jako celek a propojovat jednotlivé části těla pomocí akupresurních bodů. Naučíme se, jak akupresurou pomoct sobě i někomu jinému.

Kurz reflexní masáže chodidel a dlaně
09:00 - 18:00
Kurz reflexní masáže chodidel a dlaně

15.2. 2023

Kurz je věnován velmi účinné reflexní masáži chodidel. Ta je vynikající preventivní a léčebnou metodou dostupnou všem – může ji provádět nejen odborník v rámci terapie, ale i členové rodiny sobě navzájem nebo i člověk sám sobě. Tento kurz je koncipován tak, abyste po jeho absolvování byli schopni provést terapii sobě nebo někomu jinému.

Kurz lymfatické masáže- 2 denní
Sobota 9:00 - 12:00, 13:30 - 18:00, Neděle 9:00 - 14:00
Kurz lymfatické masáže- 2 denní

18. - 19. 2. 2023

Jste unaveni a nevíte proč? Trápí Vás celulitida? Máte pocit, že s Vaším tělem není něco v pořádku? Na vinně může být i špatně fungující lymfatický systém. Jak tomu pomoci?

Na tomto kurzu Vás zasvětíme do tajů lymfatické masáže.

Ajurvédská indická masáž hlavy
středa 09:00 - 18:00
Ajurvédská indická masáž hlavy

22.2. 2023 

Ájurvéda - ájurvédská masáž - umění bytí. Věda o životě -ájuh(život) - véda(věda,poznání)

Na tomto kurzu se naučíte 45minutovou indickou masáž hlavy, která je relaxační terapií založenou na prastarém ajurvédském léčebném systému. Jedním z klíčů k pevnému zdraví je tělo, v němž správně funguje oběh výživných látek a vylučování toxinů STRAVA - CVIČENÍ - MASÁŽ

Ajurvéda – prastarý léčebný systém, který pochází z Indie – objevuje u nás čím dál více lidí. 

Ájurvédská masáž hlavy
9 - 18 h
Ájurvédská masáž hlavy: 25. 2. 2023

25.2.2023

Na tomto kurzu se naučíte 45minutovou indickou masáž hlavy, která je relaxační terapií založenou na prastarém ajurvédském léčebném systému. Jedním z klíčů k pevnému zdraví je tělo, v němž správně funguje oběh výživných látek a vylučování toxinů STRAVA - CVIČENÍ - MASÁŽ

Kurz Bowenovy masáže
středa 9 - 18 h
Kurz Bowenovy masáže

1.3. 2023

Co je to Bowenova masáž? Jedná se o relaxační a regenerační metodu, která šetrně uvolňuje svaly. Umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanismy. 

Základem techniky je tzv. "přebrknutí", pohyby se provádí na přesně popsaných bodech. Neslouží však k diagnostice. Je velmi šetrná a neinvazní, jedná se o jemnou manipulaci měkkých tkání (svalů a šlach) myofascialní technikou. Používá se více než 40 let a napomáhá tisícům lidí, kteří trpí různými chorobami.

Kurz reflexní masáže chodidel a dlaně
9:00 - 18:00
Kurz reflexní masáže chodidel a dlaně

11.3.2023

Kurz, ve kterém se naučíme a rozšíříme znalosti reflexní masáže chodidel a jako novinku se naučíte reflexní masáž rukou. Je to jednodušší forma reflexologie, kdy máme ruku vždy po ruce :-). A můžeme si pomoci kdykoliv a kdekoliv, jen vědět, kde správně "zmáčknout". 

 Reflexní masáž je  vynikající preventivní a léčebná metoda dostupná všem – může ji provádět nejen odborník v rámci terapie, ale i členové rodiny sobě navzájem nebo i člověk sám sobě. Tento kurz je koncipován tak, abyste po jeho absolvování byli schopni provést terapii sobě nebo někomu jinému. 

Kurz čakrové masáže
středa 9 - 18 h
Kurz čakrové masáže

15.3.2023

Tento kurz je určen všem, kdo chtějí pracovat sami se sebou i s druhými. Není nutné mít zdravotnické vzdělání.

Kurz ocení maséři, kosmetičky i "normální člověk", který chce pracovat s energií.

Naší předností jsou na kurzech menší skupiny a tím i individuální přístup. Krásné prostory sálají pozitivní energii a jsou ideální a připravené pro tento kurz.

Vědomý dotek a práce s energií / Brno
09:00 - 18:00
Vědomý dotek a práce s energií / Brno
18.3. 2023
 
Na tomto kurzu vstoupíme na cestu vnímaní vlastní energie, která nám umožní dále vnímat energii druhých. Budeme se věnovat umění doteku a intuitivní masáže, se zaměřením na uvolnění těla a harmonizaci energie.
Ájurvédská masáž bylinnými pytlíčky / Brno
9 - 18 h
Ájurvédská masáž bylinnými pytlíčky / Brno: 22. 3. 2023

Ájurvédská indická masáž bylinnými pytlíčky je speciální a velmi příjemnou technikou masáže celého těla, která umožňuje proniknout díky bylinné esenci do krevního oběhu. Posiluje imunitní systém celého organismu, prohřívá a uvolňuje napětí celého těla. 

Akupresura v teorii a praxi / Brno
9:00 - 12:00, 13:30 - 18:00
Akupresura v teorii a praxi / Brno: 25. 3. 2023 - 25. 3. 2023

25.3. 2023

Na tomto kurzu se budeme věnovat technice, která umožňuje velmi rychlé a účinné uvolnění zablokovaného těla pomocí akupresury. Je možné díky ní dosáhnout úplné harmonizace. Naučíme se vnímat tělo jako celek a propojovat jednotlivé časti těla pomocí akupresurních bodů. Naučíme se, jak akupresurou pomoct sobě i někomu jinému.

Kurz Ájurvédské celotělové masáže
9 - 18 h
Kurz Ájurvédské celotělové masáže: 1. 4. 2023

Na tomto kurzu se naučíte 60 minutovou  indickou celotělovou masáž, která má blahodárné reflexní a antistresové účinky.  Jedním z klíčů k pevnému zdraví je tělo, v němž správně funguje oběh výživných látek a vylučování toxinů . STRAVA - CVIČENÍ - MASÁŽ
Otvírání mysli - tradiční sestava na uvolnění mysli, těla i duše

Kurz reflexní masáže chodidel a dlaně | Brno
9 - 18 h
Kurz reflexní masáže chodidel a dlaně | Brno: 5. 4. 2023

Kurz, ve kterém získáme a rozšíříme znalosti reflexní masáže chodidel a jako novinku se naučíte reflexní masáž rukou. Je to jednodušší forma reflexologie, kdy máme ruku vždy po ruce :-). A můžeme si pomoci kdykoliv a kdekoliv, jen vědět, kde správně "zmáčknout". 

Máte problémy s lymfou, navštivte náš základní kurz
9 - 18 h
Máte problémy s lymfou, navštivte náš základní kurz: 12. 4. 2023

Jste unaveni a nevíte proč? Trápí Vás celulitida? Máte pocit, že s Vaším tělem není něco v pořádku? Na vinně může být i špatně fungující lymfatický systém. Jak tomu pomoci?
Na tomto kurzu Vás zasvětíme do základních tajů lymfatické masáže, vhodné i pro laicky, kosmetičky i odborníky.
JAK ROZPROUDIT LYMFU? Ideálně lymfodrenáží nazývanou také lymfatická masáž.  Lymfatická masáž je jemnější než klasická – masíruje se hlavně podkoží, kde lymfa proudí. Provádí se to v pomalém tempu.

Odblokování krční páteře jemnou metodou
středa 9:00 - 18:00
Odblokování krční páteře jemnou metodou

19.4.2023

Naše tělo je chrám naší duše, zdroj moudrosti, síly i potěšení. Také nás chrání. Proto je důležité umět tělo vnímat, naslouchat mu a také o něj pečovat. 

V současné hektické době většinu z nás trápí potíže se zády a nemáte prostor čekat u lékaře? Chcete pomoct s těmito potížemi svým blízkým i cizím? Pokud chcete vědět jak na to, tak tento kuŕz Vám nabídne řešení.

Na kurzu se naučíme způsob, jak efektivně a bezpečně odblokujeme potíže s páteří. Tyto potíže se projevují krátkodobě, nebo dlouhodobě na fyzické i psychické úrovni.

Kurz tradiční thajské masáže
Sobota 10:00 - 12:00, 13:30 - 18:00, Neděle 9:00 - 14:00
Kurz tradiční thajské masáže : 20. 5. 2023 - 21. 5. 2023

20.5. - 21.5.2023

Kurz thajské masáže, na kterém se naučíte 90minutovou sestavu. 

Jedná se o relaxační tělovou masáž vycházející z tradiční thajské masáže. Cílem této masáže je uvolnění těla i mysli. Díky protahování a tlakové stimulaci akupresurních bodů, využití meridiánů a reflexních zón dosahuje uvolnění napětí a důkladného rozcvičení celého těla. Provádí se na zemi, v pohodlném oblečení.

Semináře pro firmy a podniky
dle domluvy
Semináře pro firmy a podniky

Teambuildingy, školení pro zaměstnance

můžeme pro Vás uspořádat seminář pro vaše zaměstnance, kdy čas, termím a druh semináře lze upravit dle vašeho požadavku