Kurzy

Vítáme vás na stránkách našich kurzů, určených pro odborníky, ale současně i pro začátečníky a lajky s chutí se učit metody masáží.  Kořeny některých masáží sahají do daleké historie. Na těchto kurzech zjistíte, že můžete pomáhat sobě i druhým, kterým věnujete trochu odpočinku a péče. Na kurzech se naučíte masáže zaměřené na relaxační, harmonizační a rehabilitační techniky pod dozorem zkušené lektorky paní Drahomíry Šmídové.

Každé naše setkání probíhá v menším počtu účastníků, maximálně 6-10 lidí ( podle kurzu), pro zajištění kvalitní výuky, a aby každý z vás měl možnost detailně porozumět jednotlivým krokům se zachováním vlastního pohodlí a soukromí. 

Kurz bude probíhat na základě výkladu lektora, během kterého si budete průběžně ve dvojicích sami zkoušet jednotlivé kroky a dostanete vlastní tištěné podklady s podrobnými vysvětlivkami a postupem všeho, co se za celé konání dozvíte.  Učit se budeme v příjemném klidném prostředí s drobným občerstvením. Všechny kurzy jsou zakončené certifikátem. 

Délka našich kurzů?

v nabídce máme kurzy jednodenní, dvoudenní a nově na 2 víkendy.

Jednodenní kurzy: protože děláme kurzy v malých skupinkách od 2 do max.8 klientů, tak jsme schopni se Vám maximálně a INDIVIDUÁLNĚ věnovat. V menší skupince není problém na Vás vše ukázat, procvičit a zopakovat. Při velkých skupinách na takový osobní přístup není čas ani prostor. Proto si dovolíme říct, že u nás platíte za KVALITU A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP.  Navíc Vám šetříme peníze za ubytování, jídlo i dopravu.

Dvoudení kurzy- těch máme v nabídce pár, např. thajská masáž, odblokování  nebo lymfatický kurz. U těchto kurzů je podstatně víc informací, více teorie a praxe a je důležité opakování a zafixování. Proto jsou dvoudenní.

Čtyřdenní kurzy- ten nabízíme jeden a to Bowenovu masáž, která je velmi specifická a náročná na naučení hmatů a TECHNIKY. Proto je rozdělena na 2 víkendy. Aktuální termín: zde

Jak si vybrat kurz?

Chcete si udělat kurz masáže a nevíte jaký?

Položte si několik otázek. Hlavní, komu chcete pomáhat?

Chci pomáhat sobě a pracovat na sobě? Chci pomáhat druhým? Chci zařadit nový druh masáže do nabídky? Chci hezký zážitek s partnerem/rkou?

Častá otázka je, co se stihnu naučit na kurzu? Upřímě musíme říct, že lektorka, paní Šmídová, udělá maximum a předá maximum informací, které si budete schopni během kurzu zapamatovat, jak teoreticky, tak prakticky. To, že si něco nezapamatujete je běžné a úplně normální. Tak se nad tím netrapte. Jsme jen lidé a každý máme denní starosti, problémy, rodinu a tisíce věcí, které musíme stihnout. Někdy je však čas zastavit se... relax.. a udělat něco pro sebe...Lucie P. Praha

Proto dostávájí naši klienti podrobně vypracovaná skripta, ze kterých mohou čerpat. Mohou si zapisovat poznámky během kurzu, abyste na něco nezapomněli. Ono staré motto :" opakování je matka moudrosti" platí i tady. Po jednom kurzu z Vás nebude hotový masér ( např. reflexní masáže..), je to o píli, opakování, praxi, procvičování a prohlubování znalostí. Lektorka Drahuška říká: " já chodila na jeden kurz několikrát, abych si to zapamatovala. A pokazdé jsem se dozvěděla něco nového, prohloubila své znalosti a zautomatizovala." A to je to TAJEMSTVÍ :-). 

Z našich kurzů si odnesete praktické znalosti a dovednosti. 

Naše kurzy navšťevují maséři, fyzioterapeuti, kosmetičky, pedikérky, pracovníci pečovatelských domů, maminky na mateřské, partnerské páry a další, kteří chtějí pomoci druhým ale též i sami sobě.

KDY a ZA KOLIK: termíny i ceny jsou uvedeny v sekci  " rezervace kurzů", klikněte zde

KDE: kurzy probíhají ve buď ve studiu Carezza v Brně Kralově Poli, Palackého třída 46, nebo v Brně Kohoutovicích na Pavlovské 12. Jedná se o naše vlastní studia s láskou vybavená a pro Vás připravená

INFORMACE ke kurzům: dosatnou klienti mailem ca 2 dny předem. Jsou v něm uvedené veškéré potřebé informace, jako co s sebou, kde, kdy..

SKRIPTA: každý účstník našich krzů dostane přehledná skripta, ze kterých může i po skončení čerpat informace.

VIDEO: kromě video upoutávek, připravujeme i sekci videí jednotlivých kurzů. Vzhledem k náročnosti ( nejen technické) a vytíženosti lektorky na nich postupně pracujeme. Tato sekce bude extra zpoplatněna a zveřejněna POUZE účastníkům kurzu po určitou dobu.

CERTIFIKÁT: každý účastník dostane vlastní certifikát o absolvování kurzu

AKREDITACE: naše kurzy zatím nejsou akreditované Ministerstvem školství, ale velmi intenzivně na tom pracujeme.

PROČ K NÁM A O LEKTORCE  TO JE KRÁSNĚ POPSANÉ  TADY

Můžete vybraný kurz zakoupit jako dárek pro své blízké, kteří se chtějí učit a poznávat umění doteku formou masáží *

Co o nás řekli na Naučmese  Vzdělávací centrum Jíčín

Storno podmínky:
Pokud se účastník nemůže kurzu zúčastnit, může za sebe poslat náhradníka – tuto změnu akceptujeme i v den konání akce. Uhrazený poplatek je převeden na náhradníka.
Pokud přihlášený zruší svou účast na kurzu, je nutné to provést zasláním e-mailu na adresu info@carezza-masaze.cz. Poté vrací Carezza poplatek nebo jeho poměrnou část takto:

zrušení účasti                                             // výše vrácené částky poplatku
8 více dní před konáním kurzu                  // 100 %
7-3 dní před konáním kurzu                      // 50 %
2 dny a méně dní před konáním kurzu     // 0 %

Rozhodující je den zaslání emailu o zrušení účasti.

Dojde-li ke zrušení kurzu ze strany CAREZZA-MASAZE.cz (nemoc lektora nebo jiné vážné důvody):
a) účastník může navštívit seminář v náhradním termínu, který stanoví Carezza, nebo
b) poplatek je možné využít na jiný volný kurz dle dohody s účastníkem.

PŘEHLED VŠECH KURZŮ, TERMÍNŮ, CEN a PŘIHLÁŠENÍ NAJDETE ZDE v rezervaci kurzů:

Individuální kurz
dle domluvy
Individuální kurz

termín i čas si můžete domluvit !

Nabízíme Vám možnost vybrat si z naší nabídky kurz, který bude probíhat individuálně. VY si vyberete kurz a podle vašich možností a schopností Vám doporučíme délku kurzu. Na běžném kurzu se potkáme ve větším počtu a společně se učíme jednotlivé techniky, tady je individuální přístup a kurz jen Váš.

  • Vybraný kurz budete mít jen pro sebe
  • Máte možnost vybrat si termín i čas.
  • Kurz se uskutečnění  jen pro Vás a podle Vašich požadavků. 
  • Výhodou je, že ho připravíme  přímo pro Vás. Někdy chtějí klienti i kombinaci více kurzů

můžete si vybrat z jednotlivách kurzů např. : 

ájurvédská masáž hlavy - kde naleznete cestu, jak se zbavit bolesti hlavy, jak účinně odstranit únavu a napětí, stres i bolesti těla 

reflexní masáž nohou -  masáž chodidla a poznání jednotlivých bodů, jak pracovat s chodidly 

uvolňující masáž - masáž zad a hlavy - sestava na uvolnění napětí svalů, uvolnění zad, krku i hlavy

Kurz partnerských masáží (pro 1 pár) - termín dle přání
dle domluvy
Kurz partnerských masáží (pro 1 pár) - termín dle přání

Není nic lepšího a také krásnějšího, když můžeme jeden druhému poskytnout blaženost doteku, který je příjemný a může třeba i pomoct.

Semináře pro firmy a podniky
dle domluvy
Semináře pro firmy a podniky

Teambuildingy, školení pro zaměstnance

můžeme pro Vás uspořádat seminář pro vaše zaměstnance, kdy čas, termím a druh semináře lze upravit dle vašeho požadavku