Kurz partnerské masáže

Není nic lepšího a také krásnějšího, když můžeme jeden druhému poskytnout blaženost doteku, který je příjemný a může třeba i pomoct.

Hledáte neobvyklý dárek? Hledáte dárek pro partnera/rku a nevíte si rady? Tak tento kurz Vám dá inspiraci. Kromě termínů v rezervačním systému Vám rádi nabídneme i termín, který vyhovuje Vám.

Každý z nás má přirozenou schopnost masírovat. Jen se někdy bojíme, abychom tomu druhému neblížili, nejsme si jisti, jak a kde se dotknout, jak moc přitlačit, co dělat, když to bolí...
Chcete-li se dozvědět více o umění léčivého doteku a vyzkoušet si jej v diskrétním prostředí masérského studia s doprovázením lektorky s mnohaletými zkušenostmi, pak je tento kurz určen právě pro vás.

Kurz partnerské masáže je určen pro dvojice, které se chtějí naučit technikám, které jsou nesmírně harmonizující a obohatí jejich vztah. Partneři, kteří se často nebo alespoň tu a tam navzájem masírují, jsou díky přenosu jemných energií, ke kterým při takových masážích dochází, k sobě mnohem ohleduplnější, vnímavější a otevřenější.

Nejedná se o intimní nebo erotické masáže, ale o umění dotýkat se těla toho druhého způsobem, který je příjemný, a může pomoct při bolestech, ztuhlosti, napětí; o umění doteku, který přináší uvolnění a radost. Jestli se z něj stane i něco intimního a erotického, je už na vás, až si masáž vyzkoušíte doma :)
Kurz je jen pro jeden pár.

V diskrétní atmosféře masérského studia Vás naučím jak si navzájem udělat základní masáž:
- klasickou (hlava a záda)
- reflexní
- aromaterapeutickou
- nebo jiné dle domluvy (havajská, thajská apod.)

Jak bude kurz probíhat?
Sami si jednotlivé techniky vyzkoušíte a společně probereme, co případně vylepšit.

Všechny techniky, které se naučíte, jsou přizpůsobeny pro použití v domácím prostředí. Budou to tedy techniky, které můžete použít i bez speciálního masážního lehátka, ale třeba na matraci na zemi.

Aby se vám lépe začínalo, dostanete s sebou stručný materiál s popisem technik.
Pro koho je obsah kurzu určen?
Kurz je určen pro laickou veřejnost. Je určen nejen pro partnerské páry, ale také blízké přátele. 

Masáž však není vhodné provádět při chřipce či nachlazení s horečkou, při zánětu kloubů, kožním onemocnění a jiných závažnějších zdravotních potížích. Po operaci je masáž vhodná nejdříve za půl roku po konzultaci s lékařem.

Přineste si s sebou pohodlné oblečení na převlečení, dobrou náladu a chuť zkoušet nové věci ;o)

Termíny najdete v našem rezervačním systému: https://carezza-masaze.inrs.cz/rs nebo po individuální domluvě!

Délka trvání kurzu: 3 hodiny

Cena za pár: 4500.-