O Mně
dle domluvy
Kurz partnerských masáží (pro 1 pár) - termín dle přání

Není nic lepšího a také krásnějšího, když můžeme jeden druhému poskytnout blaženost doteku, který je příjemný a může třeba i pomoct.

Každý z nás má přirozenou schopnost masírovat. Jen se někdy bojíme, abychom tomu druhému neblížili, nejsme si jisti, jak a kde se dotknout, jak moc přitlačit, co dělat, když to bolí... Chcete-li se dozvědět více o umění léčivého doteku a vyzkoušet si jej v diskrétním prostředí masérského studia s doprovázením lektorky s mnohaletými zkušenostmi, pak je tento kurz určen právě pro vás.

Kurz partnerská masáž je určen pro dvojice, které se chtějí naučit technikám, které jsou nesmírně harmonizující a obohatí jejich vztah. Partneři, kteří se často nebo alespoň tu a tam navzájem masírují, jsou díky přenosu jemných energií, ke kterým při takových masážích dochází, k sobě mnohem ohleduplnější, vnímavější a otevřenější.

Nejedná se o intimní nebo erotické masáže, ale o umění dotýkat se těla toho druhého způsobem, který je příjemný, a může pomoct při bolestech, ztuhlosti, napětí; o umění doteku, který přináší uvolnění a radost. Jestli se z něj stane i něco intimního a erotického, je už na vás, až si masáž vyzkoušíte doma :)

Chcete-li přihlásit sebe a partnera/ku nebo kamaráda/ku, tak vyplňte zvlášť přihlášku pro každého z vás. Kurz je jen pro jeden pár.

 

V diskrétní atmosféře masérského studia Vás naučím jak si navzájem udělat masáž:
- klasickou (hlava a záda)
- reflexní
- aromaterapeutickou
- nebo jiné dle domluvy (havajská, thajská apod.)

 

Jak bude kurz probíhat?

Sami si jednotlivé techniky vyzkoušíte a společně probereme, co případně vylepšit.

Všechny techniky, které se naučíte, jsou přizpůsobeny pro použití v domácím prostředí. Budou to tedy techniky, které můžete použít i bez speciálního masážního lehátka, ale třeba na matraci na zemi.

Aby se vám lépe začínalo, dostanete s sebou na závěr strušný materiál s popisem technik a lahvičku masážního oleje.

 

Pro koho je obsah kurzu určen?

Kurz je určen pro laickou veřejnost. Je určen pro páry. Partnerské páry, ale také blízké přátele. 

Masáž však není vhodné provádět při chřipce či nachlazení s horečkou, při zánětu kloubů, kožním onemocnění a jiných závažnějších zdravotních potížích. Po operaci je masáž vhodná nejdříve za půl roku po konzultaci s lékařem.

 

Co si přinést s sebou?

Na místě dostanete masážní olej, ručník, podložku i prostěradlo. 

Přineste si s sebou pohodlné oblečení, dobrou náladu a chuť zkoušet nové věci ;o)

Cena: 4500 Kč / 3 hod (cena je pro pár)

Místo konání:
CAREZZA - Masážní studio Drahomíry Šmídové
Pavlovská 12, 623 00 Brno

Chci se přihlásit...