O Mně
sobota 09:00 - 12:00, 13:30 - 18:00
Akupresura v teorii a praxi / Brno

29.10. 2022

Na tomto kurzu se budeme věnovat technice, která umožňuje velmi rychlé a účinné uvolnění zablokovaného těla pomoci akupresury. Je možné díky ní dosáhnout úplné harmonizace. Naučíme se vnímat tělo jako celek a propojovat jednotlivé části těla pomocí akupresurních bodů. Naučíme se, jak akupresurou pomoct sobě i někomu jinému.

Kurz je určen široké veřejnosti, i bez předchozích zkušeností s masáží.

Masáž, které je tento kurz věnován, vychází z teorie čínské tradiční medicíny o regulaci prvků Yin a Yang, stimulace energie qi v meridiánech, oživení krevního oběhu, rozpuštění sraženin a uvolnění strnulosti kloubů. 

Akupresura má všestranné využití. Akupresurní body se stimulují a tím se uvolňuje nahromaděná zablokovaná energii, která je často příčinou různých zdravotních problémů. Zablokování akupresurních bodů pociťujeme jako fyzickou bolest, nedostatek energie nebo nepohodlí. Zajímavé je, že tyto bloky můžeme vnímat také na emoční úrovni, jako různé pocity - např. frustrace či psychického podráždění. Pomocí akupresurní masáže můžeme dosáhnout harmonizace nejen svalů, úponů a celého pohybového aparátu, ale také úlevy na duševní úrovni.

S RESPEKTEM K OSOBNÍM HRANICÍM
Při masáži budeme oblečení, někdy bude potřeba si sundat tričko a být v prádle, někdy budeme používat olej, jindy budeme pracovat bez oleje. V malé skupince budeme respektovat osobní hranice každého účastníka a nikdo nebude nikoho do ničeho nutit :o) Můžeme trénovat jenom na sobě, nebo jeden na druhém, objevovat, že dotek může být bezpečný a příjemný i mezi lidmi, se kterými se neznáme.

 

ČASOVÝ ROZVRH
sobota: 9 - 12 hod a 13:30 - 18 hod

S SEBOU:
pohodlné oblečení, velký a malý ručník, prostěradlo

CERTIFIKÁT
Na konci kurzu každý obdrží certifikát o účasti a studijní materiály.

Cena: 2450,-

Místo konání:
Brno

Chci se přihlásit...